Přeskočit na obsah
  Úvodní stránka > Služby > Klientský webportál

Extranet PROMISE Broker s.r.o.

Online webový portál, určený především pro naše klienty z řad flotilového pojištění vozidel. Intuitivní ovládání s rychlou orientací na přehledy pojistných smluv, hlášení škod s aktuálními informacemi o jejich řešení včetně soupisu všech pojištěných vozidel. Díky portálu získáte jednoduchý náhled na vše potřebné s nepřetržitou dostupností. Samozřejmostí jsou kontakty na správce pojištění a likvidátora pojistných událostí.

Logo_první

Přehled a správa pojistných smluv

V interaktivním přehledu získáte náhled na aktivní i ukončené smlouvy. U každé smlouvy lze zobrazit detail včetně plateb a škod. Dle vlastního výběru lze filtrovat požadovaná data k rychlejšímu získání informací.

Logo_druhý

Online hlášení škod a jejich evidence

Klient má přehled o aktivních a vyřízených škodách včetně podrobných informací a doložených dokumentů. Online formulář Vás provede nahlášením škody krok za krokem. V delším časovém horizontu můžete sledovat vývoj svého škodního průběhu.

Logo_třetí

Přehled pojištěných vozidel

V rámci portálu získáte soupis všech pojištěných vozidel včetně rozsahu pojištění pro jednotlivá vozidla. Data jsou pravidelně aktualizována dle nejnovějšího stavu vozového parku klienta.