Přeskočit na obsah
  Úvodní stránka > Kdo jsme

O společnosti PROMISE Broker s.r.o.

Společnost PROMISE Broker vznikla na jaře roku 2009 jako firma poskytující svým klientům komplexní finanční poradenství. Po řadu let společnost nabízela produkty klientům v oblasti pojištění (automobily, cesty, domácnosti, firmy, obce, spolky, stavby, život a další) a bankovních produktů (hypotéky, investice, penzijní připojištění, platební karty, stavební spoření, úvěry a další). Na podzim roku 2020 dochází ke koupi naší firmy společností Nobelia, zároveň se stáváme členy RENOMIA GROUP (obě společnosti patří mezi nejvýznamnější makléřské pojišťovací společnosti v České republice). Vzhledem k tomuto spojení PROMISE Broker opouští nabídku bankovních produktů a nově se specializuje výhradně na komplexní nabídku pojistných produktů.

Jsme nezávislá, stabilní, společensky uznávaná makléřská společnost, která si zakládá na maximální spokojenosti zákazníků v oblasti řízení rizik, ohrožující právnické a fyzické osoby. Našimi hodnotami jsou fair playpartnerstvíprofesionalita a odbornost. Tyto hodnoty vždy upřednostňujeme při naplňování vztahů mezi společností a zákazníky, ale i ostatními partnery. Důraz klademe na porozumění a potřeby zákazníků.

Naše služby v oblasti řízení rizik jsou založeny na vysoké kvalifikovanosti a schopnosti pružné reakce na změny pojišťovacího a finančního trhu.

Úzce spolupracujeme s většinou pojišťoven působících v České republice a dokážeme našim klientům nabídnout komplexní krytí rizik ve všech oblastech života a podnikání. Dosahujeme mimořádných výsledků v oblasti cen pojištění, rozsahu krytí rizik a vyřizování oprávněných nároků z pojistných smluv. Samozřejmostí je pružná pomoc při řešení pojistných událostí. Každý zákazník má svého konzultanta, který mu zajistí kompletní odbornou správu, administrativu a komunikaci související s pojištěním.

Specializujeme se na CRM. Cargo Risk Management je zcela ojedinělý a komplexní přístup k řešení rizik spojených s autodopravou. Aplikací tohoto přístupu v praxi, kromě jiného, dosahují naši klienti snížení škodního průběhu a následně nižších pojistných sazeb. Díky členství v RENOMIA GROUP disponujeme systémem pro správu pojistných smluv a pojistných událostí s online přístupem pro naše klienty. Zároveň mohou klienti využívat mobilní aplikaci, která usnadňuje řidičům zákazníka zadokumentování případné škody na vozidle a dispečerům rychlou informaci o škodě na vozidle. Spolu s mobilní aplikací mohou naši klienti využít právníka na telefonu, který je nepřetržitě k dispozici. Právní poradenství pomůže řidiče klienta ochránit před následky, které může způsobit nevědomost místních zákonů a vyhlášek v ČR i zahraničí, případně eliminovat neoprávněné pojistné události z nezaviněných škod.

zavolejte nám

+420 731 098 816

napište nám

info@promisebroker.cz

navštivte nás

Novohospodská 147, Příbram